
Музична гра стукачка (музичний молоточок, пісенька, звуки, 4 кульки, українська озвучка) TK Group 64485
Продавець: Круті тачки
640 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64485
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична гра стукачка (музичний молоточок, пісенька, звуки, 4 кульки, українська озвучка) TK Group 64485». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 140 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Возраст | От 18 мес |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Стучалка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-22



