
Музична іграшка Автобус Hola (їде, музика англійською, світло, тріскачка) 796
Продавець: Круті тачки
1 117 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 796
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична іграшка Автобус Hola (їде, музика англійською, світло, тріскачка) 796». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hola |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 12 см |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 25 см |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Транспорт |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 11 см |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


