
Музична іграшка "Містер Крабс" (2 кольори, пісня, світло, колесо вільного ходу, рухає клешнями) 94219
Продавець: Круті тачки
268 ₴377 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 94219
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музична іграшка "Містер Крабс" (2 кольори, пісня, світло, колесо вільного ходу, рухає клешнями) 94219». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 165 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-28
Швидко зв'язалися і відправили товар, все було в наявності.Оперативно, якісно, рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


