
Музична іграшка "Папужка" (українська озвучка, відтворення голосу, підсвічування) 45158
Продавець: Круті тачки
719 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 45158
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична іграшка "Папужка" (українська озвучка, відтворення голосу, підсвічування) 45158». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


