
Музична іграшка "TK Group" (2 кольори, українська озвучення, грудки, веселі пісні, пірамідка) 9644
Продавець: Круті тачки
662 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 96448
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична іграшка "TK Group" (2 кольори, українська озвучення, грудки, веселі пісні, пірамідка) 9644». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 16 мм |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Длина | 16 |
| Ширина | 11 |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


