
Музична іграшка Зайчик (танцює, мелодія, підсвітка, у коробці) RS 9047 C
Продавець: Круті тачки
411 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RS 9047 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична іграшка Зайчик (танцює, мелодія, підсвітка, у коробці) RS 9047 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 2-х лет |
| Высота | 218 мм |
| Длина | 202 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
| Предназначение | Для детей |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-07
Все супер дитинча задоволена😁
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


