
Музична пожежна машинка Hola Toys (на батарейках, музика, звук, функції, в коробці) E9998
Продавець: Круті тачки
1 410 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: E9998
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична пожежна машинка Hola Toys (на батарейках, музика, звук, функції, в коробці) E9998». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hola Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 165 мм |
| Длина упаковки | 235 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Тип | Транспорт |
| Функция автоматического отключения | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-30
Все супер!
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


