
Музичні ходунки-каталка "TK Group" (2 кольори, знімна панель, українське озвучення, підсвічування) 14818
Продавець: Круті тачки
1 619 ₴2 188 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14818
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Музичні ходунки-каталка "TK Group" (2 кольори, знімна панель, українське озвучення, підсвічування) 14818». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 48 см |
| Длина | 51 см |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 43 см |
| Высота упаковки | 460 мм |
| Длина упаковки | 660 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-07-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності2024-12-20
2024-07-22
Дякую продавцю за швидку доставку! Каталка-ходунки дуже сподобалися онучці. Вона з задоволенням досліджує ігрову панель та намагається самостійно рухатися. Покупкою задоволені, товар і продавця рекомендуємо)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


