
Музичний Барабан-сортер "TK Group" (українська озвучка, 7 граней, піаніно 4 режими) 83944
Продавець: Круті тачки
988 ₴1 353 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 83944
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний Барабан-сортер "TK Group" (українська озвучка, 7 граней, піаніно 4 режими) 83944». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 23 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Длина | 22.5 |
| Тип | Игровая панель |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Ширина | 22.5 |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-20
Дуже сподобалося дитині . Спасибі
Переваги
Швидко відправили


