
Музичний дитячий кермо (музика, світло, правила світлофора, українською) 7737 UK
Продавець: Круті тачки
424 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7737 UK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний дитячий кермо (музика, світло, правила світлофора, українською) 7737 UK». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 19.5 см |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Руль |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 19.5 см |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07
Переваги
Гарне обслуговування


