
Музичний кермо Веселі пригоди (2 кольори, українською, пісні, вірші, світло, на батарейках) ТК-02014
Продавець: Круті тачки
710 ₴986 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-02014
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний кермо Веселі пригоди (2 кольори, українською, пісні, вірші, світло, на батарейках) ТК-02014». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 26 см |
| Высота упаковки | 275 мм |
| Длина | 25 см |
| Длина упаковки | 275 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Руль |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 90 см |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили


