
Музичний Краб казкар (українська озвучка, пісні, 12 казок, ноти) TK Group 31997
Продавець: Круті тачки
437 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 31997
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музичний Краб казкар (українська озвучка, пісні, 12 казок, ноти) TK Group 31997». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-05
Переваги
Гарне обслуговування2024-12-25
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


