
Музичний килимок (звук, підсвітка, музика, рівні складності, режими гри, розмір 90х102 см) YQ 3320
Продавець: Круті тачки
1 315 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YQ 3320
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний килимок (звук, підсвітка, музика, рівні складності, режими гри, розмір 90х102 см) YQ 3320». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1020 мм |
| Длина | 900 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Музыкальный/танцевальный коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-20




