
Музичний мобіль на ліжечко TK Group (4 підвіски, пульт управління, колискові, проектор) 45492 Салатово-рожевий
Продавець: Круті тачки
859 ₴1 194 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 45492
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний мобіль на ліжечко TK Group (4 підвіски, пульт управління, колискові, проектор) 45492 Салатово-рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Музичний мобіль на ліжечко TK Group (4 підвіски, пульт управління, колискові, проектор) Біло-рожевий 56810

Музичний мобіль на ліжечко (звукові та світлові ефекти, 5 підвісок-брязкальце) SL81003

Музичний мобіль на ліжечко (колискові, підсвічування, проекція, 4 підвіски-брязкальця) PL-724-90

Музичний мобіль на ліжечко (підсвічування, проєктор, колискові, таймер, озвучування англ. мовою, брязкальця) 648 A-67
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 530 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


