
Музичний мобіль пташка (2 кольори, 4 пласт. іграшки-підвіски, карусель, звук, проектор, в коробці) 648A-68-69
Продавець: Круті тачки
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 648A-68-69
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музичний мобіль пташка (2 кольори, 4 пласт. іграшки-підвіски, карусель, звук, проектор, в коробці) 648A-68-69». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 245 мм |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-08
Переваги
Гарне обслуговування


