
Музичний паровозик-сортер TK Group (3 вида, вільний хід, світлові ефекти, пищалка на трубі) 93866
Продавець: Круті тачки
417 ₴579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 93866
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний паровозик-сортер TK Group (3 вида, вільний хід, світлові ефекти, пищалка на трубі) 93866». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 150 см |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Возраст | От 12 мес |
| Длина | 190 |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Мультибокс |
| Ширина | 110 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-04
отримали посылку дуже швидко відправили дитина щаслива в захваті
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


