
Музичний поїзд “TK Group” (українське озвучення, вільний хід, підсвічування, в коробці) 92977
Продавець: Круті тачки
418 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 92977
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музичний поїзд “TK Group” (українське озвучення, вільний хід, підсвічування, в коробці) 92977». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-10
Чудова іграшка, син у захваті
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-12-07
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець


