
Музичний розвиваючий автобус WToys (2 кольори, підсвічування, лабіринти, барабан, каталка, в коробці) 49202
Продавець: Круті тачки
539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 49202
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний розвиваючий автобус WToys (2 кольори, підсвічування, лабіринти, барабан, каталка, в коробці) 49202». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возраст | От 1 мес |
| Высота | 130 мм |
| Высота упаковки | 135 мм |
| Длина | 155 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-30
Якість автобуса, дуже гарна, відчливий менеджер. Швидка доставка, іграшка супер, дитина довольна
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


