
Музичний центр (на батарейках, підсвітка, режими, звук тварин, музика, брязкальця) 851
Продавець: Круті тачки
606 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 851
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музичний центр (на батарейках, підсвітка, режими, звук тварин, музика, брязкальця) 851». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-06-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-25
Чудова іграшка для малечі. Яскрава. Музична. Сподобалась
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


