
Музичний центр "WToys" (українське озвучення, світлові та звукові ефекти, в коробці) 12892
Продавець: Круті тачки
1 351 ₴1 825 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 12892
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний центр "WToys" (українське озвучення, світлові та звукові ефекти, в коробці) 12892». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 18 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Длина | 29 |
| Ширина | 29 |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


