
М'яка брязкальце з підвісками на коляску ліжечко Bimbo (2 види, музичний чіп) З 51213
Продавець: Круті тачки
647 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 51213
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка брязкальце з підвісками на коляску ліжечко Bimbo (2 види, музичний чіп) З 51213». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bimbo |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 50 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-27



