
М'яка іграшка Акула Тралалело (довжина 50 см) Копиця 00515-1
Продавець: Круті тачки
488 ₴688 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00515-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка іграшка Акула Тралалело (довжина 50 см) Копиця 00515-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 12 см |
| Длина | 50 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Силиконизированное волокно, Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-19
Іграшка дуже гарної якості!Швидке оформлення- швидка доставка
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-26
Дякую! Швидка доставка , гарна якість
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



