
М'яка іграшка Білка Сенді Чікс з "Губка Боб" (висота 32 см) Копіця 00694-1
Продавець: Круті тачки
333 ₴469 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00694-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка Білка Сенді Чікс з "Губка Боб" (висота 32 см) Копіця 00694-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 34 см |
| Длина | 7 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух, Силиконизированное волокно |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 16 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-04
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна


