
М'яка іграшка "Бомбардиро Крокодило" (48 см) 00515-94
Продавець: Круті тачки
618 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00515-94
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка "Бомбардиро Крокодило" (48 см) 00515-94». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 11 см |
| Длина | 48 см |
| Материал | Мех искусственный |
| Наполнитель | Силиконизированное волокно, Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 43 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-29



