
М'яка іграшка GW Динозавр (2 кольори, висота 24см) Копіця 00414-6
Продавець: Круті тачки
457 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00414-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка GW Динозавр (2 кольори, висота 24см) Копіця 00414-6». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 24 см |
| Длина | 33 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 16 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-12
Дуже вдячна що продавець пішов на зустріч і відправив товар раніше дати відправкивідправки і я встигла отримати до від'їзду
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


