
М'яка іграшка "Капібара" (висота 25 см, плед 95х190 см, муфта) M 18277
Продавець: Круті тачки
549 ₴773 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 18277
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка "Капібара" (висота 25 см, плед 95х190 см, муфта) M 18277». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 20 см |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




