
М'яка іграшка Хитророг Poppy Playtime Копіця 00517-99
Продавець: Круті тачки
298 ₴420 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00517-99
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка Хитророг Poppy Playtime Копіця 00517-99». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 36 см |
| Длина | 8 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 17 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


