
М'яка іграшка Кіт Дремот CatNap Poppy Playtime (висота 50 см) 00517-94 Копіця
Продавець: Круті тачки
390 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 00517-94
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка Кіт Дремот CatNap Poppy Playtime (висота 50 см) 00517-94 Копіця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка іграшка Кіт Батон 110 см Коричневий / Плюшева іграшка подушка довгий кошеня

М'яка іграшка Кіт Батон 110 см Сірий / Плюшева іграшка подушка довге кошеня

М'яка іграшка Кіт Батон 110 см Коричневий / Плюшева іграшка подушка довге кошеня

М'яка іграшка Кіт Батон 110 см, Рожевий / Плюшева іграшка подушка довгий кошеня
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 50 см |
| Длина | 10 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-25
Переваги
Ввічливий продавець


