
М'яка іграшка "Паровоз" (звуки, музика, вібрує, знімний чохол, на батарейках, у коробці) QL 8006 C-5
Продавець: Круті тачки
519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: QL 8006 C-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка "Паровоз" (звуки, музика, вібрує, знімний чохол, на батарейках, у коробці) QL 8006 C-5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 15.5 см |
| Длина | 18 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 12.5 см |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27



