
М'яка іграшка-подушка "Кіт" (2 види, висота 110 см, з текстилю, синтепоновий наповнювач) M 16943
Продавець: Круті тачки
819 ₴1 137 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 16943
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка-подушка "Кіт" (2 види, висота 110 см, з текстилю, синтепоновий наповнювач) M 16943». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 110 см |
| Длина | 35 см |
| Материал | Текстиль |
| Наполнитель | Синтепон |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-09
Все супер! Товар у наявності, дуже ввічлива продавець. Без нарікань. Рекомендую магазин.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


