
М'яка іграшка подушка обіймашка собака (висота 108 см) М 16812
Продавець: Круті тачки
1 153 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: М 16812
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка подушка обіймашка собака (висота 108 см) М 16812». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка іграшка подушка Кіт Батон, 130 см, Рожевий / Подушка обіймашка / М'яка іграшка антистрес

М'яка іграшка подушка Кіт Батон, 130 см, Коричнева / Подушка обіймашка / М'яка іграшка антистрес

М'яка іграшка подушка обіймашка Банан (висота 50 см) М 14663

М'яка іграшка подушка Гусак-обнімусь 90 см для дітей
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 108 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Материал | Пластик |
| Тип | Водное |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


