
М'яка іграшка Скай Щенячий патруль Paw Patrol (висота 35 см) 00113-85
Продавець: Круті тачки
346 ₴487 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00113-85
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка іграшка Скай Щенячий патруль Paw Patrol (висота 35 см) 00113-85». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 35 см |
| Длина | 9 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 13 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-21
2025-11-25




