
М'яка іграшка собака Світі Щенячий патруль (хутро штучне) Копіця 00113-82
Продавець: Круті тачки
574 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00113-82
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка іграшка собака Світі Щенячий патруль (хутро штучне) Копіця 00113-82». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 21 см |
| Материал | Мех искусственный |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 11 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-17
Вернули швидко гроші, бо не було товару у наявності
2025-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


