
М'яка іграшка Стіч (2 різновиди, герой 23 см, плед 170*105 см) M 18278
Продавець: Круті тачки
935 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 18278
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка Стіч (2 різновиди, герой 23 см, плед 170*105 см) M 18278». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова SN27

М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова Лучшая цена

Велика м'яка іграшка Стіч Блакитний (100 см) SN27

Іграшка брелок Стіч 16см, Сюрприз / Stitch / Фігурка брелок Стіч / Фігурка Стіч / М'яка іграшка стіч / Лабубу
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 23 см |
| Длина | 50 см |
| Материал | Плюш |
| Персонажи | Стич |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-30
Товар дуже швидко доставили,якість класна,повністю як в описі і на фото,дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


