
М'яка іграшка Вихованець інопланетянин Pou Скін дівчинка (висота 29см) 00517-971 Список
Продавець: Круті тачки
320 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00517-971
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка Вихованець інопланетянин Pou Скін дівчинка (висота 29см) 00517-971 Список». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 29 см |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Цвет | Бежевый |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Тип | Водное |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались


