
М'яка іграшка з пледом Капібара (висота 40 см, плед 175х105 см) М 18206
Продавець: Круті тачки
872 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: М 18206
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка з пледом Капібара (висота 40 см, плед 175х105 см) М 18206». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
ШІ Іграшка плюшева, 22х25см, Mimi / Смарт-іграшка / М'яка іграшка з ШІ / Розумна іграшка / Інтерактивна іграшка

М'яка іграшка Зайчик із сердечком 35см, My Melody / Іграшка плюшева / Іграшка дитяча / Зайчик іграшка

М'яка іграшка Зайчик (3 кольори, 40 см) C47101

М'яка іграшка з пледом Капібара з рюкзаком-черепахою (висота 40 см, плед 175х105 см) М 18205
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Длина | 24 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-27
Задоволена покупкою в цьому магазині. Гарно запакували і швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


