
М'яка інтерактивная іграшка-сумочка зі штучним інтелектом Ronoo (Ai, голосове керування, USB-кабель) 29572D (4226/BB-1219)
Продавець: Круті тачки
3 026 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 29572D (4226/BB-1219)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивная іграшка-сумочка зі штучним інтелектом Ronoo (Ai, голосове керування, USB-кабель) 29572D (4226/BB-1219)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 16 см |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина | 14 см |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Световые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумочка |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 8 см |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


