
М'яка книжка-бізіборд (фетр, пальчикові ігри, сортер за кольором, елементи на липучках) C 69029
Продавець: Круті тачки
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 69029
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка книжка-бізіборд (фетр, пальчикові ігри, сортер за кольором, елементи на липучках) C 69029». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Фетр |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающая книжка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 70 мм |
| Возрастная группа | С рождения |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип книги | Книжка-игрушка |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-28
Дякую за швидку доставку. Книжка бізіборд зроблена якісно.
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


