
М'який інтерактивний котик (ходить, нявкає, скулит, USB-повідець, на батарейках, висота 23 см) 933-87 E
Продавець: Круті тачки
1 467 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 933-87 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який інтерактивний котик (ходить, нявкає, скулит, USB-повідець, на батарейках, висота 23 см) 933-87 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 13.5 см |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина | 19 см |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 10 см |
| Ширина упаковки | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


