
М'який інтерактивний кролик (ходить, звук, рухає вушками, на батарейках, перенесення, гребінець) MC 1065
Продавець: Круті тачки
536 ₴755 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1065
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який інтерактивний кролик (ходить, звук, рухає вушками, на батарейках, перенесення, гребінець) MC 1065». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-01
Доброго дня,дуже дякую за швидку доставку,та іграшку,дитина в захваті.



