
М'який розвиваючий бізіборд (фетровий, вивчення форм, квітів, тварин, пальчикові ігри, на липучках) 432-24
Продавець: Круті тачки
1 091 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 432-24
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який розвиваючий бізіборд (фетровий, вивчення форм, квітів, тварин, пальчикові ігри, на липучках) 432-24». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Фетр |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бизиборд |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




