
Набір біт Torx S2 11шт 75мм біти магнітні
Продавець: ТехноКот
160 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: INТS-03
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Набір біт Torx S2 11шт 75мм біти магнітні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | TORX |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Шестигранник привода | Внешний |
| Длина | 75 мм |
| Масса | 150 г |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-29
2026-03-24
Отлічно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-21
Переваги
Швидко відправили2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



