
Набір біт Torx S2 12шт 50мм біти магнітні
Продавець: ТехноКот
140 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: INТS-02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір біт Torx S2 12шт 50мм біти магнітні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | TORX |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Шестигранник привода | Внешний |
| Длина | 50 мм |
| Масса | 120 г |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності



