
Набір для прибирання дитячий (пилосос на батарейках, швабра, мітла, совок, пінопластові кульки) 096-60 A
Продавець: Круті тачки
856 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 096-60 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для прибирання дитячий (пилосос на батарейках, швабра, мітла, совок, пінопластові кульки) 096-60 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для прибирання будинку віник із совком у вигляді Каченя жовтого кольору SJ486 252-63 в упаковці 1 шт

Швабра з відром 11л з автоматичним віджимом + 2 насадки, Cleaning Mop, Бордова / Швабра для миття підлоги / Набір для прибирання

Комплект для прибирання (швабра, відро 1,8л, вікномийка, 6 насадок) / Розумна швабра для миття підлог / Набір для прибирання

Швабра з відром 11л з автоматичним віджимом + 2 насадки, Cleaning Mop, Синя / Швабра для миття підлоги / Набір для прибирання
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 655 мм |
| Длина | 355 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор для уборки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 75 мм |
| Коробка | 36.5 см × 14 см × 44 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


