
Набір для прибирання ігровий (29 предметів, візок, відро з віджимом, швабра, пилосос на батарейках) 667-66
Продавець: Круті тачки
1 032 ₴1 414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 667-66
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір для прибирання ігровий (29 предметів, візок, відро з віджимом, швабра, пилосос на батарейках) 667-66». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для прибирання будинку віник із совком у вигляді Каченя жовтого кольору SJ486 252-63 в упаковці 1 шт

Швабра з відром 11л з автоматичним віджимом + 2 насадки, Cleaning Mop, Бордова / Швабра для миття підлоги / Набір для прибирання

Комплект для прибирання (швабра, відро 1,8л, вікномийка, 6 насадок) / Розумна швабра для миття підлог / Набір для прибирання

Швабра з відром 11л з автоматичним віджимом + 2 насадки, Cleaning Mop, Синя / Швабра для миття підлоги / Набір для прибирання
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 330 мм |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор для уборки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-28
Купили набір для прибирання . Все як в описі пилосос не тільки видає звук та й ще засасує легкий мусор . Дитина в захваті я в захваті , суперовий набір
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-28
Швидко зателефонували,та відправили товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


