
Набір для спортивних ігор дитячий (футбол, баскетбол, звуки оплесків, насос, 2 м’ячі, сенсорний щит, сортер, шестерні) HL 311-13
Продавець: Круті тачки
1 492 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HL 311-13
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір для спортивних ігор дитячий (футбол, баскетбол, звуки оплесків, насос, 2 м’ячі, сенсорний щит, сортер, шестерні) HL 311-13». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 620 мм |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина | 535 |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Тип игры | Баскетбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 455 |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-27
Товаром задоволені. Все супер! Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець



