
Набір для стрижки 13 насадок, від USB, VGR V-634, Зелений / Машинка для стрижки / Тример для стрижки
Продавець: HUGO
1 178,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588218
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для стрижки 13 насадок, від USB, VGR V-634, Зелений / Машинка для стрижки / Тример для стрижки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для стрижки 3 в 1 Gemei GM-595 Електрична бритва з триммером для бороди

Набір для стрижки 2в1 (9 насадок) від USB, VGR V-640, Чорний / Акумуляторна машинка для стрижки / Тример для стрижки

Чоловічий набір для стрижки 6в1, 14 насадок, VGR V-102 / Акумуляторний тример для бороди та тіла

Акумуляторна машинка для стрижки 6в1 з USB, VGR V-106 / Набір для стрижки волосся та бороди / Чоловічий тример
📋 Технічні характеристики
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Количество насадок | 13 |
| Максимальная длина стрижки | 6 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Ширина лезвия | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного