
Набір для творчості 66 предметів в алюмінієвій валізі / Набір для малювання зі скетч маркерами в кейсі
Продавець: HUGO
375 ₴535,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456823504
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для творчості 66 предметів в алюмінієвій валізі / Набір для малювання зі скетч маркерами в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для малювання 145 предметів + Іграшка Лабубу 17см, Рандом / Дитячий набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Фіолетовий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Жовтий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір для створення браслетів "Тріо Шарм" / Набір для творчості дівчинці / Набір для плетіння
📋 Технічні характеристики
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Кейс |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 5 см |
| Вес | 1000 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Вид набора | 66 предметов |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності