
Набір іграшок, що розвиває Tigres (кубик-сортер, пірамідка, пазл-доміно) 39881
Продавець: Круті тачки
524 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 39881
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір іграшок, що розвиває Tigres (кубик-сортер, пірамідка, пазл-доміно) 39881». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tigres |
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Наборы для обучения |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-13
Швидко, якісно-рекомендую 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


