
Набір лікаря (32 елементи, аксесуари, підсвітка, медичні речі, сканер для УЗД, звук) 660-93
Продавець: Круті тачки
1 428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660-93
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір лікаря (32 елементи, аксесуари, підсвітка, медичні речі, сканер для УЗД, звук) 660-93». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1150 мм |
| Длина | 265 мм |
| Количество предметов в наборе | 32 |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 465 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


